تبلیغات
پودرجنسینگ فرمول h-40 - روشهای تقویت خافظه
پودرجنسینگ فرمول h-40
یکی از افتخارات طب گیاهی ایران .. دارای بارکد ملی کالا
H-40 ، فورتین هربال ،ناتوانی جنسی ،قوه جنسی،قوای مردانه ،قوای باء،قوای باه، قوه باه،کمرسفت کن،سفت کننده کمر،افزایش سفتی آلت،نعوظ،سفتی آلت، نعوض،سختی آلت،نعوذ،شلی آلت،آلت سفت،آلت سخت،آلت محکم،،جنسینگ ، جن سینگ ، جن سین،بزرگ کردن آلت، ، جنسینک،آلت بزرگ نمودن، جینسنگ،اچ فوتین، بالابردن قطر آلت، کلفتی آلت،قطورآلت، درازی آلت،آلت بزرگ،آلت جنسی،اندازه آلت جنسی مردانه، آلت مردانه،روش های بزرگ کردن آلت،طرق بزرگ کردن آلت مردان، آلت جنسی مردان،اندازه آلت مرد،اندازه طبیعی آلت مردان،طول طبیعی آلت مردا، رشد آلت، آلت کوچک، بیضه ، بیضه ها ، جین سنگ، قرمز کره ، سمناکس،شارک پاور،ویگارکس ، ویگاریکس، ویگرکس،اس ایکس، مکس من، سیندنافین، قرص کمر، قرص تاخیری،قرص مردان، قرص جنسی،

روشهای تقویت خافظه

شنبه 28 آبان 1390

نویسنده: مکمل H-40 جنسینگ |

چرا و چگونه حافظه مان را با برنامه ای روزانه پرورش دهیم؟
از پنجاه سالگی به بعد، کاهش حافظه ما را نگران می کند، و از خود می پرسیم که آیا این آغاز بیماری آلزایمر است. اما قبل از اینکه به طور کامل دچار این بیماری شوید، هنوز فرصتی باقی است، تا به لطف برخی فعالیت ها و رعایت چند توصیه، پیشرفت این بیماری را کند کنید. می توانید از این راهنما پیروی کنید.

پیشگیری از مشکلات حافظه
با افزایش سن، حافظۀ ما روند بدتری را سپری می کند. بعضی مشکلات کم و قابل اغماض اند و بروز آنها با افزایش سن و پیری عادی است، برخی دیگر از نشانه های بیماری اختلال مشاعر مانند آلزایمر است. فراموش کردن نام فردی که هفتۀ گذشته ملاقات کرده اید، گم کردن کلیدها یا اشتباه رفتن راهرو مترو، رویدادهای کم اهمیت روزانه هستند که تا حدی طبیعی توصیف می شوند. در عوض، استفاده از یک کلمۀ نامربوط در وسط جمله، جاگذاشتن دسته کلید در یخچال یا فراموش کردن نام نزدیکان، علائم نگران کننده تری هستند. اگر این علائم در معاینۀ عصب شناسی تشخیص داده شوند، ممکن است که مشکلات سادۀ حافظه با پرورش درست و عاقلانۀ عملکردهای فکری و ذهنی متوقف شوند.  

توصیه هایی برای پرورش حافظه
خود را به بازی های فکری محدود نکنید
تمام بازی هایی مثل سودوکو، جدول کلمات منقاطع، شطرنج، اسکرابل و بازی های دیگر برای به فعالیت واداشتن حافظه بسیار عالی اند. اما ارتباطات مغزی متفاوت و پیچیده هستند، بهتر است فقط به یک بازی یا یک گروه خاص از بازی ها محدود نشوید. همان طور که برای تغذیه ای سالم، باید از مواد متنوع و گوناگونی استفاده شود، لازم است مغز ما فعالیتش را بین منطق، خرد، واژگان، علوم و غیره جابه جا کند. همچنین، مطالعه، خرده کاری ها، کارهای دستی مثل بافتنی، ترکیب گل ها و نقاشی نیز بسیار مفیدند.

برای داشتن حافظه ای خوب: به روابط اجتماعی بپردازید و گسترش شان دهید
روش دیگری برای به کار انداختن مغز افزایش دادن فعالیت های اجتماعی است: ملاقات، بحث و گفتگو، سفر، نشست های فرهنگی، نامه نگاری ...

ورزش کردن برای تقویت حافظه عالی است
یک فعالیت جسمی متعادل، به شرط منظم بودن کافی است. برخی به پیاده روی یا یوگا می پردازند و عده ای دیگر باغبانی یا ژیمناستیک را ترجیح می دهند. دیگر با خودتان است که کدام یک را انتخاب می کنید، اما واجب است که تحرک داشته باشید تا عروق مغزتان سالم بمانند. بنابراین، حافظه تان با یک تغذیۀ خوب و اکسیژن کافی بسیار کارآمدتر خواهد بود. 

خواب خوب برای حافظۀ خوب
در هر سنی، خوابیدن باعث ذخیره شدن اطلاعات در مغز می شود. همچنین، حافظۀ خوب نیازمند خواب خوب است.

افسردگی، نگرانی و کاهش تمرکز بر حافظه تأثیر می گذارند. داروهایی نظیر ضدافسردگی ها، آرامبخش ها، خواب آورها، بتابلاکرها یا آنتی هیستامین ها که به شدت هشیاری را مختل می کنند، نیز بر حافظه اثر منفی دارند.

برای داشتن حافظه ای قوی، الکل را کنار بگذارید یا میزانش را بسیار کم کنید!
الکل در دراز مدت باعث آسیب های مغزی و مختل شدن حافظه می شود.

مراقب خوراک تان باشید
برای فراهم کردن عناصر لازم برای عملکرد مطلوب مغز، رژیم غذایی باید متنوع و متعادل باشد.

برای محافظت از حافظه: یک جدول پزشکی منظم تهیه کنید
فشارخون بالا، کلسترول و اضافه وزن عواملی هستند که حتماً آزاردهنده و تأثیرگذارند زیرا این عوامل باعث بیماری های قلبی و عروقی می شوند، بیماری های قلبی و عروقی با منشأ اختلالات عروقی، هم به نوبۀ خود باعث بروز آسیب های مغزی می شوند.

مراقب بینایی و شنوایی تان باشید
با افزایش سن، ممکن است که بینایی و شنوایی کاهش یابد. هنگامی که بینایی ضعیف شود تمایل به فعالیت هایی نظیر مطالعه، حل جدول های متقاطع و کارهای دستی کم می شود. از سوی دیگر، کم شنوایی هم ممکن است انزوا و تنهایی را برای فرد به همراه داشته باشد.

توضیحات بیشتر در ادامه مطلب

""رفع مشکلات جنسی آقایان برای همیشه ""

 

← آخرین پستها

← نویسندگان

← ابر برچسبها

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :